ارسال پاسخ

imbpa.com نمایشگاه جهانی کامپاندینگ به تعویق افتاد ۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۵
به گزارش روابط عمومی تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، compounding World Expo لغو و به تاریخ جدید در اکتبر 2020 منتقل شد.

به گزارش روابط عمومی تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، compounding World Expo لغو و به تاریخ جدید در اکتبر 2020 منتقل شد. 

AMI اعلام کرده است که چهار نمایشگاه صنعت پلاستیک که قرار بود در تاریخ 3-4 ژوئن در مرکز نمایشگاهی اسن در آلمان برگزار شود، اکنون به 7-8 اکتبر 2020 موکول شده است. شرایط ایجاد شده به واسطه شیوع ویروس کرونا موجب تعویق نمایشگاه جهانی کامپاندینگ شد.

ریتا اندروز ، رئیس نمایشگاه های AMI ، گفت: "ما روزانه وضعیت سریع تغییرات را با مشورت غرفه داران ، مرکز نمایشگاهی اسن، دولت محلی و مقامات بهداشت بررسی می کنیم. دغدغه های اصلی ما سلامتی و ایمنی همه شرکت کنندگان در این رویدادها و حضور بهترین مخاطبان برای غرفه داران است. با در نظر گرفتن این فاکتورها، ما تصمیم گرفته ایم که رویدادها را به 7 اکتبر موکول کنیم. "

نمایشگاه ها در همان دو سالن مرکز نمایشگاهی اسن با جانمایی مشابه برگزار خواهد شد و سالن های کنفرانس برای برگزاری 5 کنفرانس رایگان آماده خواهند بود. هدف این است که برنامه های از پیش تعیین شده کنفرانس، با سخنرانان جدید طی ماه های آینده تقویت شود.

اندی بیورس، مدیر نمایشگاه گفت: "ما احساس كردیم كه این تصمیم را باید سریع اتخاذ کرده و اعلام كنیم تا به ابهامات فعلی خاتمه داده شود و به غرفه داران، سخنرانان و حاضران اجازه دهیم كه به طور مؤثر برای تاریخ های جدید برنامه ریزی كنند."

تعداد غرفه داران نمایشگاه های سال 2020 بیش از 80٪ نسبت به رویداد سال 2018 افزایش داشته است. بیش از 1500 نفر در حال حاضر برای حضور در نمایشگاه 2020 ثبت نام کرده اند و رزرو آنها به طور خودکار به تاریخ جدید منتقل می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد