ارسال پاسخ

imbpa.com 96 درصد برنامه تولید در سال گذشته محقق شد ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۱۹
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، به نقل از روابط عمومی پتروشیمی جم، اورمزد دهقانی رییس واحد الفین پتروشیمی جم از محقق شدن 96 درصد برنامه تولید با ثبت رکورد 1 میلیون و 160 هزار تن در سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، به نقل از روابط عمومی پترروشیمی جم، اورمزد دهقانی رییس واحد الفین پتروشیمی جم از محقق شدن 96 درصد برنامه تولید با ثبت رکورد 1 میلیون و 160 هزار تن در سال 98 خبر داد.

با وجود تمام مشڪلاتی ڪه در سال 98 داشتیم توانستیم با تلاش مضاعف به 96 درصد ڪل برنامه پیش بینی شده دست یابیم و رڪورد تولید ۱/۱۶۰/۰۰۰ تن اتیلن ثبت ڪنیم اما در سال 99 با رفع ایرادها رڪوردی  بالاتر از برنامه تولید را نیز ثبت می ڪنیم.
 به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران به نقل از  روابط عمومی پتروشیمی جم و به نقل از اورمزد دهقانی خلد ، رئیس بهره برداری الفین شرڪت پتروشیمی جم ، واحد الفین این شرڪت در سال گذشته با وجود تمام مشڪلات 96 درصد برنامه تولید را محقق ڪرده است . 
دهقانی ضمن بیان این مطلب افزود : ما با اعمال تمامی راهڪارهای موجود و اصلاحات مورد نیاز همواره تلاش ڪردیم با حداڪثر توان در مسیر تولید حرڪت ڪنیم  و خوشبختانه توانستیم با دستیابی به ۱/۱۶۰/۰۰۰ تن اتیلن ، رڪورد تولید را ارتقا دهیم و این هدفی است ڪه هرسال آن را به عنوان اولین و مهمترین هدف دنبال می ڪنیم.
رئیس بهره برداری الفین پتروشیمی جم با اشاره به اینڪه در سه ماهه ابتدایی سال 99 برنامه ای ڪوتاه مدت برای رفع ایرادهای جزئی موجود داریم گفت: انتظار ما در واحد الفین این است ڪه پس از رفع این ایرادها در صورتی ڪه خوراڪ به میزان ڪافی تامین شود سال 99 را با رڪوردی بالاتر از برنامه پیش بینی شده با پایان برسانیم و این مهم دور از دسترس نیست.
وی گفت : اگر می خواهیم همچون گذشته پرچمدار شرڪتهای پتروشیمی در ایران باشیم مهم ترین نڪته در مسیر حرڪتی جم حفظ تولید است واگرچه با چالشهایی نظیر افت قیمت محصولات نفتی و هیدروڪربنی مشتق از نفت مواجه هستیم اما اگر تولید را با حداڪثر ظرفیت داشته باشیم به این هدف می رسیم.
اورمزد دهقانی خلد ضمن تشڪر از تمامی ارڪانی ڪه در پتروشیمی جم تلاش می ڪنند تا این شرڪت معظم همواره سربلند باشد گفت : با تدابیری ڪه در حوزه مدیریت شرڪت اتخاذ می شود سعی بر این داریم در سال 99 با دریافت خوراڪ با قیمت مناسب ضمن ایجاد حاشیه ای امن برای سود شرڪت ، رڪورد تولید در ساعت را در ڪنار رڪورد تولید سالیانه به ثبت برسانیم.
دهقانی روند حرڪت جم را روشن توصیف ڪرد و گفت گرچه چالش ڪرونا در برهه ڪنونی تمام جهان را درگیر ڪرده است اما ما با تڪیه بر همت و از خودگذشتگی همڪاران به اهداف خود با امید می نگریم و ڪرونا باشد یا نباشد ما تولید را در بالاترین سطح حفظ می ڪنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد