ارسال پاسخ

imbpa.com نخستین جلسه هیات مدیره در سال 99 با حضور تمامی اعضای هیات مدیره، بازرس و روسای کمیسیون ها برگزار شد ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۵
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و چهل و ششمین جلسه هیات مدیره با حضور بازرس انجمن، روسای کمیسیون ها و دبیر انجمن از ساعت 3 عصر روز یکشنبه به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و چهل و ششمین جلسه هیات مدیره با حضور بازرس انجمن، روسای کمیسیون ها و دبیر انجمن از ساعت 3 عصر روز یکشنبه به صورت آنلاین برگزار شد.

در ابتدای این جلسه سنگین که بیش از 4 ساعت به طول انجامید، آقای مصطفی شوریه حسابدار انجمن گزارش مالی سال 98 را خدمت اعضای هیات مدیره ارائه کرد.

در ادامه برنامه ها و اولویت های کمیسیون های بازرگانی، صادرات، فنی و آموزش با حضور آقایان خراسانی، مه لقا، سرانجام و بهزادی، روسای کمیسیون های مربوطه، مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت و مصوب شد اولویت های مشخص شده در کمیسیون ها مطرح و نظرات اعضای کمیسیون نیز در برنامه لحاظ گردد. موارد متعددی هم چون عرضه های اختصاصی، تنوع گرید، خرید نامحدود اعضا در مچینگ، قراردادها و جرایم، سامانه افق، کنترل نرخ گذاری بورس، تجمیع سهمیه، پایین آوردن ضرایب فروش، ممنوعیت صادرات گرانول های بازیافتی، ممنوعیت صادرات گرانول نچرال، توسعه صادرات، توانمند سازی صادراتی، استفاده از آزمایشگاه های همکار، مشاوره فنی، تدوین استاندارد کامپاند و مستربچ، گردآوری لیست استانداردهای مستربچ و کامپاند، دوره های آموزشی مدیریتی، مالی، اداری، تخصصی، تربیت تکنسین و بسیاری موارد دیگر دراین جلسه 4 ساعته مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه، جلسه هیات مدیره بدون حضور روسای کمیسیون ها آغاز شد و تا بعد از ساعت 7 عصر ادامه یافت تا نقشه راه صنعت مستربچ و کامپاند در سال 99 ترسیم گردد.

این جلسه 4 ساعته آنلاین با حضور همه ی اعضای هیات مدیره، بازرس، حسابدار، روسای کمیسیون ها و دبیر انجمن به انجام رسید و علیرغم سنگینی مباحث و تصمیمات اتخاذ شده، فضایی پرانرژی و شاد بر جلسه آنلاین حاکم بود.

شاید کرونا نیاز بود تا ساختارهایی جدید در حوزه های گوناگون به وجود آید و لزوم استفاده از فن آوری روز در مناسبات روزمره تبیین گردد. باید به فال نیک گرفت و از تهدیدهای کرونا، فرصتی برای بهبود و بازسازی ساختارهای کهنه فراهم ساخت.

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
ناشناس دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۵۱
عالی موفق باشید پاسخ دادن