ارسال پاسخ

imbpa.com یکصد و چهل و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن به صورت مجازی برگزار شد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۴۲
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و چهل و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن با حضور تمامی اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن و مدعوین از ساعت 15 روز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه 99 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، یکصد و چهل و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن با حضور تمامی اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن و مدعوین از ساعت 15 روز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه 99 برگزار شد. 

نخستین موضوع جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، بررسی استعلام وزارت صنعت، معدن، تجارت از انجمن در مورد درخواست شرکت آمیزه های پویاپلیمری مارون بود. علیمرادلو رییس هیات مدیره آمیزه های پویاپلیمری مارون با حضور در جلسه درخواست خود مبنی بر تخصیص کد آیسیک برای محصولات پلیمری به شکل فیزیکی پودر و گرانول تحت عنوان آمیخته های پلیمری را تشریح کرد.

در بخش دوم، گزارشی از جلسه وزارت صنعت، معدن، تجارت پیرامون افزایش حقوق ورودی ماشین های اکسترودر توسط کوشکی، ریاست هیات مدیره انجمن به سمع اعضای هیات مدیره رسید. روند پیشرفت تشکیل تعاونی تامین نیاز فرااستانی موضوع گفت و گو و مذاکرات بعدی هیات مدیره انجمن بود.

مطابق دستور جلسه و هماهنگی های به عمل آمده، مرضیه طهماسبی و حمید منصوری پور از دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی میهمانان بعدی یکصد و چهل و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن بودند که متاسفانه علیرغم قول قبلی ، امکان حضور خانم طهماسبی به دلیل حضور در نشست هیات مدیره پتروشیمی جم در جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران فراهم نشد. مباحث در سه موضوع: همکاری با واحدهای پتروشیمی برای کامپاندینگ، عقد قراردادهای پریمیوم و عرضه اختصاصی برای صنعت مستربچ و کامپاند با حمید منصوری پور، ادامه یافت. منصوری پور با ارائه آمار عرضه مواد مختلف پتروشیمی  در بورس کالا بر آماده سازی یک پروپوزال دقیق و عملیاتی کامپاندینگ برای ارائه جهت همکاری با واحدهای پتروشیمی تاکید کرد. وی با تشریح کامل قراردادهای پریمیوم، امکان این نوع قرارداد برای مواد پتروشیمی که دارای رقابت است را منتفی دانست. گفت و گو و مذاکره با دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی بیش از یک ساعت به طول انجامید و کوشکی، زکایی، موید، میررضایی، شایسته، هنریان و پورقاضی نظرات خود را در مورد نحوه اجرایی کردن موضوعات بیان کردند.

در بخش پایانی جلسه، رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران گزارشی از نشست کمیته راهبردی تقاضای محصولات پتروشیمی در وزارت صنعت، معدن، تجارت ارائه کرد. یکی از مباحث مطرح شده در جلسه کمیته راهبردی تقاضای محصولات پتروشیمی، ارزیابی درخواست انجمن مبنی بر حذف گریدبندی بود که با حضور کوشکی و زکایی و ارائه توضیحات کامل، شفاف و متقن توسط آنان، حذف گریدبندی به تصویب رسید.

یکصد و چهل و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران بیش از 3 ساعت و 30 دقیقه به طول انجامید و در پایان بر پیگیری مصوبات جلسه با سرعت بیشتر تاکید شد.

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن