ارسال پاسخ

imbpa.com تعطیلی واحد های غیرعملیاتی پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با هدف پیشگیری از کرونا ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۱۳
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران (ایمپا) به نقل از نیپنا، کلیه واحد های غیرعملیاتی پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بر اساس اطلاعیه استانداری استان خوزستان تا روز دوشنبه تعطیل شدند.

به گزارش نیپنا ، بنا بر به اطلاعیه صادر شده از سوی مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، با عنایت به اطلاعیه استانداری خوزستان مبنی بر اعلام تعطیلی سازمان­های دولتی و خصوصی چندین شهر استان، از جمله شهرستان بندرماهشهر، و به جهت مراقبت و پیشگیری از انتشار بیماری کرونا از روز شنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت لغایت دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹، بدینوسیلـه تاریخ مذکور برای کلیه واحدهای غیرعملیاتی شرکت­های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعطیل اعلام می شود.
لازم به ذکر است، بنا به دستور و تاکید مدیریت ارشد شرایط اضطراری حضور مسئولین و کارکنان کلیدی لازم و تعیین نوع فعالیت بخش­های غیرعملیاتى بنا به تشخیص مدیریت هر شرکت خواهد بود.

ضمناً لازم است سایر کارکنان شاغل در بخش­های عملیاتی نیز با رعایت الزامات ایمنی و مطابق با پروتکل های بهداشتی در محل کار فعالیت نمایند

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
اعضای انجمن