ارسال پاسخ

imbpa.com طرح اعطای کمک های فنی و اعتباری به صنایع/تسهیلات سرمایه در گردش ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، وزارت صنعت، معدن، تجارت طی نامه ای از انجمنها و تشکل های صنعتی خواست تا برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی با نرخ یارانه سود تسهیلات 4 درصد، اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران، وزارت صنعت، معدن، تجارت طی نامه ای از انجمنها و تشکل های صنعتی خواست تا برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی با نرخ یارانه سود تسهیلات 4 درصد،  اقدام نمایند.

در این نامه عنوان شده است: " تقاضا دارد با توجه به موارد مطروحه در نامه شماره 60/57623 مورخ 30 اردیبهشت ماه 99 دستور فرمایید واحدهای حائز شرایط تحت پوشش آن انجمن /تشکل که متقاضی دریافت تسهیلات مذکور می باشند تا تاریخ 18 خردادماه به صورت فهرست یکپارچه و جمع بندی شده توسط آن انجمن طبق جدول زیر به این اداره کل ارسال گردد. لازم به ذکر است این اداره کل صرفا نسبت به معرفی واحدهای تولیدی به مرجع ذیربط اقدام می نمایند و بررسی و احراز شرایط پرداخت تسهیلات مذکور بر عهده بانک عامل می باشد."

 

متن نامه شماره 60/57623 به مدیرکل دفتر صنایع غیرفلزی، آقای صفدری به این شرح است:

" نظر به بودجه طرح اعطای کمک های فنی و اعتباری به صنایع جهت پرداخت یارانه تسهیلات به واحدهای مربوط به دفاتر تخصصی، سقف تسهیلات سرمایه در گردش در نظر گرفته شده برای واحدهای تولیدی مربوط به آن دفتر تخصصی، 550،000 میلیون ریال اعلام می گردد. با توجه به عدم احراز شرایط بانک عامل توسط برخی واحدهای تولیدی معرفی شده، خواهشمند است دستور فرمایید جهت بهره مندی واحدهای تولیدی زیرمجموعه آن دفتر از تسهیلات سرمایه در گردش، فهرست متقاضیان مشمول به تشخیص آن دفتر و به ترتیب اولویت به میزان 1/5 برابر سقف اعلام شده مذکور، در قالب فایل اکسل پیوست، به این مدیریت ارسال گردد. 

بانک عامل در نظر گرفته شده برای تسهیلات فوق بانک آینده بوده و مبلغ تسهیلات سرمایه در گردش برای هر واحد تولیدی، در سقف حداقل 20،000 میلیون ریال تا حداکثر 50،000 میلیون ریال و نرخ سود تسهیلات مذکور 4 درصد می باشد."

 

با توجه فرصت بسیار اندک باقیمانده خواهشمند است، سریعا نسبت به تکمیل فرم اکسل زیر اقدام فرمایید. بدیهی است اولویت با شرکتهایی ست که سریع تر نسبت به تکمیل فرم اقدام کرده و آن را برای دبیرخانه انجمن ارسال نمایند. 

فایل اکسل را از اینجا دانلود نمایید.

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد