ارسال پاسخ

imbpa.com یکصد و چهل و نهمین جلسه هیات مدیره انجمن برگزار شد ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳
به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربج و کامپاند ایران، یکصد و چهل و نهمین جلسه هیات مدیره انجمن از ساعت 4 عصر به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار اسکایپ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان مستربج و کامپاند ایران، یکصد و چهل و نهمین جلسه هیات مدیره انجمن از ساعت 4 عصر به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار اسکایپ برگزار شد.

در این جلسه 2 ساعته موضوعات متنوعی مطرح شد. گزارشی از روند ثبت تعاونی تامین نیاز فرااستانی ارائه شد. گزارش جلسه وزارت صمت در مورد تشکیل میز ساخت داخل در صنعت مستربچ و کامپاند به هیاتاهم  مدیره ارائه شد و راهکارهای عملیاتی نمودن و اجرای مطلوب تشکیل این میز مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت. مقرر شد 6 کمیته تخصصی در صنایع سیم و کابل، خودرو، لوله و اتصالات، بسته بندی، نساجی و لوازم خانگی تاسیس گردد و فراخوان برای حضور اعضای انجمن در کمیته های تخصصی از طریق رسانه های انجمن اطلاع رسانی گردد.

گزارشی از جلسات کمیسیون فنی و بازرگانی انجمن ارائه شد و آقای بابک شایسته نماینده هیات مدیره در جلسات کمیسیون های فنی و بازرگانی اهم موارد مطرح شده در کمیسیون بازرگانی با حضور نمایندگان شرکت بازرگانی پتروشیمی را تشریح نمود. در ادامه سعید زکایی گزارشی از تصمیم انجمن ملی صنایع پلیمر برای تشکیل کارگروه مستربچ و کامپاند به سرپرستی رییس کمیسیون فنی انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ارائه نمود.

بررسی و ارزیابی راهکارهای مواجهه با افزایش بی رویه قیمت مواد اولیه توسط برخی تامین کنندگان بخش دیگری از نشست یکصد و چهل و نهم هیات مدیره بود. مقرر شد طی هفته آتی جلساتی با حضور هیات مدیره ، تامین کنندگان و مصرف کنندگان مواد اولیه تدارک دیده شود تا موضوع افزایش بی رویه بهای مواد اولیه در فضای تخصصی و کارشناسی بررسی گردد.

برگزاری نمایشگاه ایران پلاست و عضویت انجمن در تشکل های بالادستی موضوعات دیگر مطرح شده در جلسه هیات مدیره روز دوشنبه 26 خردادماه 99 بود.

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

اعضای انجمن