جلسه هماهنگی برگزارکنندگان هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری با تشکلهای صنایع تکمیلی پتروشیمی برگزار شد.

جلسه هماهنگی انجمن با تشکلهای صنایع تکمیلی در برگزاری کنفرانس

جلسه هماهنگی برگزارکنندگان هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری با تشکلهای صنایع تکمیلی پتروشیمی برگزار شد.

در این نشست مجازی، نمایندگان انجمن صنایع نساجی، انجمن سیم و کابل، انجمن کارفرمایی ماشین سازان، انجمن صنایع همگن تهران، انجمن ماشین آلات و تجهیزات پلیمری، انجمن لوله و اتصالات PVC، به همراه رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی تهران  و دبیر هشتمین کنفرانس و رییس هیات مدیره انجمن موضوعات مشترک و زمینه های همکاری در برگزاری این دوره کنفرانس را بررسی و ارزیابی کردند.
رضا شاکری، رییس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تجهیزات پلیمری بر مطالبه گری زنجیره های ارزش صنعت پتروشیمی و همکاری این ارکان برای توسعه صنعت پلیمر کشور تاکید کرد و اعلام آمادگی نمود تا در بستر کنفرانس نیازهای فنی مورد نیاز صنعت مستربچ و کامپاند با همکاری ماشین سازان و تولیدکنندگان تجهیزات پلیمری مورد بررسی دقیق قرار گیرد. عباسعلی متولسیان، رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC بر ایجاد یک زبان مشترک میان انجمن های تخصصی صنعت پلیمر و نخبگان این صنعت تاکید کرد. وی شعار این دوره کنفرانس را پوشش دهنده تمامی چالش های مهم صنعت برشمرد و انتخاب توسعه پایدار، صادرات و نوآوری در شعار این دوره کنفرانس را ستود.
شاهین کاظمی، نایب رییس هیات مدیره انجمن صنایع نساجی ایران نیز آمادگی این انجمن را جهت همکاری در برگزاری کنفرانس همچون سنوات گذشته اعلام نمود.
حمید مرادی، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان سیم و کابل ایران، با اعلام برگزاری گردهمایی های سالیانه و ماهیانه در  صنعت سیم و کابل با 200 عضو فعال پس از 60 سال، بر همکاری های متقابل میان دو انجمن تاکید نمود و جهت همکاری در برگزاری هر چه با شکوه تر کنفرانس در قالب سخنرانی، مباحث آموزشی و انعقاد تفاهم نامه های مشترک آمادگی انجمن سیم و کابل را اعلام نمود.
هرویک یاریجانیان، رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی تهران و رییس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات و تجهیزات پلیمری از در اختیار گذاشتن تمامی امکانات کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران به هشتمین دوره کنفرانس مستربچ و کامپاندهای پلیمری سخن گفت و اعلام نمود اطلاع رسانی از طریق سامانه های اتاق تهران و ارائه خدمات اتاق تهران از طریق میز خدمت در کنفرانس انجام خواهد شد.
در ادامه علی شاملو، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تولید کنندگان تجهیزات پلیمری نیز بر همراهی با انجمن تولیدکنندگان مستربچ و آمیزه های پلیمری ایران برای برگزاری هر چه بهتر هشتمین دوره کنفرانس تاکید کرد.
در پایان امید کوشکی و شروین احمدی، ابراز امیدواری کردند، پیش از برگزاری کنفرانس با برگزاری جلسات مشترک با تشکل ها، امکانات متقابل در برگزاری بهتر کنفرانس را ارزیابی نمایند.

WhatsApp
Telegram
Email
Print