چایناپلاس 2023 آغاز شد

نمایشگاه بزرگ چایناپلاس پس از وقفه ای چند ساله در شهر شنزن چین در فضایی به وسعت 380 هزار مترمربع با حضور 3900 شرکت غرفه گذار از امروز 17 آوریل 2023 آغاز به کار کرد.

پس از رایزنی هیات مدیره انجمن با سازمان توسعه تجارت و رایزن بازرگانی ایران در چین، در فرصت کوتاه تعطیلات نوروز، مدارک، دعوتنامه ها، کارت های ورودی و تمامی امور مربوط به اخذ ویزا توسط دبیرخانه انجمن تهیه و در اختیار علاقمندان به سفر چین و بازدید از چایناپلاس در 4 انجمن، تولیدکنندگان مستربچ و آمیزه های پلیمری ایران، انجمن صنایع پلیمر ایران، انجمن همگن پلاستیک و انجمن ماشین آلات و تجهیزات پلیمری، قرار گرفت.
تلاش های انجمن مستربچ و کامپاند و مساعدت سازمان توسعه تجارت موجب شد 2 روز برای حضور صنعت پلیمر کشور در سفارت چین اختصاص داده شود که روزهای سه شنبه و پنجشنبه قبل از پایان نوروز به اطلاع 150 نفر از متقاضیان حضور در چایناپلاست رسید.

با توجه به تغییر قوانین در کشور چین به واسطه اینکه کشور چین در همه گیری کرونا اجازه ورود به هیچ تبعه غیر چینی را نداده بود، فرآیند اخذ ویزا از این کشور بسیار دشوار و بی برنامه بود که با درایت انجمن و مساعدت سازمان توسعه تجارت امکان حضور 150 نفر صنعت گران حوزه پلیمر و پلاستیک بدون هزینه کرد سنگین که شنیده ها حاکی از هزینه های 1500 دلاری و 2000 دلاری برای اخذ وقت سفارت چین بوده است، فراهم گردید.
این نمایشگاه عظیم در شهر مدرن شنزن از امروز 17 آوریل آغاز شد و 4 روز ادامه خواهد داشت.
امیدواریم تمامی صنعت گران پلیمر کشور با تحقق برنامه ها و دست اوردهای تجاری، به میهن بازگردند.

 

WhatsApp
Telegram
Email
Print